Opis obiektu

0:00 / 0:00
Dźwięki natury w Płocicznie

Morenowe Wzgórze

Całoroczny dom 115 m2 znajduje się na  morenowym wzgórzu z pięknym widokiem na jezioro Płociczno i las. Bezpośredni dostęp do linii brzegowej jeziora Płociczno na długości ca 15 m – mała plaża i łagodne wejście do jeziora. Prywatny pomost z miejscem do odpoczynku, przywiązania łódki oraz zejściem kąpielowym do wody. W pobliżu jeziora miejsca na ognisko. Łódka 4 osobowa i kamizelki asekuracyjne (w sezonie letnim) do dyspozycji Gości.

Dom posiada teren zielony wielkości 1500 m2 ogrodzony (od strony jeziora pozostawione wolne przestrzenie nieogrodzone). Z jednej strony duże drzewa iglaste z drugiej drzewka owocowe. Pomiędzy drzewami na chętnych czekają hamaki.

Dojazd drogą asfaltową. Parking przed domem na 2-3 samochody. Obiekt monitorowany.

Możliwość wędkowania – do dyspozycji Gości łódka + kamizelki.

Na dom składa się duży zadaszony taras, który również w deszczowe dni oferuje schronienie – miejsce do pobiesiadowania i odpoczynku. Zejście z tarasu schodami w stronę jeziora. Na tarasie meble wypoczynkowe oraz grill.

Dom składa się z 3 kondygnacji połączonych schodami:

kondygnacja dolna – niski parter – jedno pomieszczenie, w którym znajduje się miejsce do wypoczynku dla dorosłych z bilardem oraz kącik zabaw dla dzieci + pomieszczenia gospodarcze. Żelazko, deska do prasowania i suszarka na bieliznę do dyspozycji Gościa – pod schodami.

kondygnacja środkowa, partersalon z kominkiem i telewizorem, oraz kanapą oraz kuchnia w pełni wyposażona. Kuchnia w pełni wyposażona – płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, lodówka z zamrażalnikiem, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny oraz wszystkie narzędzia kuchenne potrzebne do przygotowania i serwowania posiłków  wraz ze stołem i krzesłami.

Krzesełko do jedzenia dla małych dzieci dostępne.

Telewizor odbiera kanały satelitarne.

Łazienka z prysznicem i głębokim brodzikiem oraz pralką automatyczną.

kondygnacja górna3 sypialnie. Jedna sypialnia z łóżkiem dwuosobowym 180x200cm + komoda, druga sypialnia 2 łóżka jednoosobowe 90x200cm + szafa, trzecia sypialnia 2 łóżka jednoosobowe 90x200cm, które można połączyć w jedno łóżko
podwójne + komoda.

Możliwość dostawienia rozkładanego łóżeczka turystycznego dla dziecka.

Klimatyzacja – grzeje lub chłodzi, w zależności od potrzeby sezonu

Internet Wi-Fi dostępny w całym domu.

Pościel i ręczniki (po 2 szt. na osobę) czekają na Gości.

Ustalona maksymalna liczba osób przebywających w domu to 6 osób. Dzieci powyżej 1 roku wchodzą do liczby Gości.

Dalsze informacje u Gospodarzy, zapraszamy…