2 DOMY DO WYNAJĘCIA w „PODLASKIM ZAKĄTKU”

Lokalizacja: Podlasie, Berezyszcze k. Czeremchy

Podlaski Zakątek stanowi duża 4500m2 ogrodzona działka, na której posadowione są  sąsiadujące ze sobą dwa domki – Duży i Mały Zakątek. Oba stanowią odrestaurowane i unowocześnione podlaskie domy, które swoim wnętrzem i zewnętrzem (piękne elementy dekoracji podlaskiej)  mają dawać  Gościom przyjemność odpoczynku oraz zachęcać do eksploracji pobliskiej przyrody i kultury.

Duży Zakątek to dawna podlaska  65m2 chata, składająca się z 2 sypialni dwuosobowych, łazienki z prysznicem oraz aneksu kuchennego połączonego z jadalnia i częścią wypoczynkowa – rozkładana sofa może przyjąć dodatkowe 2 osoby, czyli łącznie Duży Zakątek przeznaczony jest dla  max. 6 Gości. Dom jest jasny, słoneczny, z jednej strony drzwi balkonowe prowadzą na mały tarasik pod jabłonią z drugiej, Gośćcie maja do dyspozycji zadaszony ganek, gdzie niezależnie od pogody można pobiesiadować na zewnątrz.

W salonie znajdziesz dobrze grzejący kominek, a w razie zimniejszych dni, w każdym pomieszczeniu, łącznie z łazienka zamontowane są kaloryfery elektryczne. Kuchnia jest w pełni wyposażona: piekarnik, zmywarka, płyta indukcyjna do gotowania, lodówka, zaparzacz na kawę oraz TV z kanałami naziemnymi i internet.

Duży Zakątek ma do siebie przypisany indywidualny, ogrodzony,  teren zielony ca 500m2, miejsce zabaw dla dzieci, psiaków czy leżakowania/hamakowania.

Mały Zakątek powstał z odnowienia dawnej podlaskiej letniej kuchni. otwarty tylko na sezon tj. 1.04-15.11 i przeznaczony dla 2 osób. Jest to jedno kompaktowe pomieszczenie stanowiące sypialnie, kuchnie i jadalnie, Obok mała łazienka z prysznicem. Wysokość tych pomieszczeń wynosi 2,17m, podczas gdyż sąsiadująca z nimi mała cześć wypoczynkowa z balkonem prowadzącym na dziedziniec ma już wysokość ponad 3,10 m. Cześć kuchenna wyposażona jest w 2-palnikowa kuchenkę indukcyjna, kuchnię mikrofalową, zaparzacz do herbaty/kawy, nie ma piekarnika ani zmywarki. Do wyłącznej dyspozycji Gości przypisany jest teren zielony ca 100m2, ogrodzony, gdzie znajduje się palenisko do wieczornego posiedzenia przy ogniu, meble wypoczynkowe, duży parasol przeciwsłoneczny, grill, hamak. Na sezon 2024 domek zostanie wyposażony w wiatę zewnętrzną do posiedzenia na dworze w razie deszczu.

Pozostałą część obiektu stanowi duża przestrzeń wspólna, gdzie znajduje się ognisko oraz stanowisko z balia zewnętrzną – Goście na życzenie mogą wykupić usługi związane z jej użytkowaniem. Teren centralny jest dobrze oświetlony w latarnie, bądź światło przygruntowe, włączane pilotami  Z działki można bezpośrednio wyjść do dużego kompleksu leśnego, aby udać się na grzybobranie czy spacer.  W Podlaskim Zakątku są 4 rowery do wypożyczenia – 3 dla dorosłych jeden młodzieżowy oraz trampolina dla dzieci.

W pobliżu przebiega szlak rowerowy Green Velo dla lubiących jazdę na rowerach. oraz dwa zalewy wodne, gdzie znajdują się kąpieliska. Jest to doskonalą baza wypadowa do wycieczek do Białowieży, Hajnówki, czy Mielnika.

Więcej informacji u Gospodarzy.